16 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Telefon Samsung Galaxy M10
  • Madhesia 6.22''
  • 2 karta sim
  • Memorie 32GB dhe Ram 3 GB
  • Kamera kryesore 13MP+5MP (Dual) dhe kamera selfie 5 MP
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40233

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

17 produkte te tjere ne te njejten kategori:

50 990 Lekë
59 990 Lekë
Kurseni 9000 L
3 ne stok
17 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (11)
I disponueshëm
21 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
26 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (16)
I disponueshëm
26 990 Lekë
28 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
1 ne stok
27 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 4000 L
1 ne stok
61 990 Lekë
78 990 Lekë
Kurseni 17000 L
Shitur (9)
2 ne stok
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
27 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
117 990 Lekë
I disponueshëm
135 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
35 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
31 990 Lekë
I disponueshëm
38 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Smartphone Samsung Galaxy M10, me 2 karta sim. Garancia 2 vjet

Memorie 32GB dhe Ram 3 GB

Madhesia e ekranit te telefonit eshte 6.22''

Operon me sistemin operativ Android 8.1 (Oreo); Experience 9.5

Kapaciteti i baterise eshte 3400 mAhProcesori Octa-core (1.6 GHz Kryo 260 Gold Cotex A53)

Madhesia e kamerave eshte 13MP+5MP (Dual) dhe 3MP

Permasat 155.6 x 75.6 x 7.7 mm

Maximized for enjoyment

Convenient Wi-Fi switching

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Sistemi Operativ Android 8.1 (Oreo)
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM 3 GB
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.8GHz
Kamera Kryesore (Dual )13MP + 5MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti (mAh) 3400 mAh
Madhesia e Ekranit 6.22"

Produktet që keni parë