117 990 Lekë


Përshkrimi

  • Telefon Samsung Galaxy Note 10
  • Dual Sim , 4G , LTE
  • Kapaciteti 256 GB dhe Ram 8 GB
  • Kamerave eshte 12MP + 12MP 16MP / 10MP
  • Rezolucioni 1080 x 2280 pixel
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 39025

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

990 Lekë
Shitur (445)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (24)
I disponueshëm

17 produkte te tjere ne te njejten kategori:

50 990 Lekë
59 990 Lekë
Kurseni 9000 L
3 ne stok
17 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (11)
I disponueshëm
21 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
26 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (16)
I disponueshëm
26 990 Lekë
28 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
1 ne stok
27 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 4000 L
1 ne stok
61 990 Lekë
78 990 Lekë
Kurseni 17000 L
Shitur (9)
2 ne stok
16 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
27 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
135 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
35 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
31 990 Lekë
I disponueshëm
38 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Smartphone Samsung Galaxy Note 10, me 2 karta. Garancia 2 vit.

Memorie 256 GB dhe Ram 8 GB.

Madhesia e ekranit te telefonit eshte 6.3 inch.

Rezolucioni 1080x2280.

Operon me sistemin operativ Android 9.0 (Pie); One UI

Procesori Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M4 & 2x2.4 GHz Cortex-A75 & 4x1.9 GHz Cortex-A55).

Madhesia e kamerave eshte 12MP + 12MP 16MP / 10MP.

Kapaciteti i baterise eshte Li-Ion 3500 mAh.

Grafika Mali-G76 MP12.

Lidhjet Type-C / Fast Qi/PMA wireless charging 12W.

Dimensionet 151 x 71.8 x 7.9 mm.

Main Image

Woman sitting in a car holding Galaxy Note10 plus in landscape mode. Download manager notifications appear showing three large files being downloaded at the same time thanks to the fast data capabilities

Galaxy Note10 plus seen in landscape mode with a shadow and a hand touching the top as if it’s a laptop

Flat lay of all the items included in the box with Galaxy Note10 and Note10 plus and S Pen like the Data Cable, Travel Adapter, Ejection Pin, Type-C earphones with sound by AKG, and Pen nibs

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Permasa e Ekranit (inch) 6.3'' Dynamic AMOLED
Sistemi Operativ Android 9.0 (Pie)
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 256GB
RAM 8 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Kamera Kryesore 12MP + 12MP 16MP / 10MP

Produktet që keni parë