135 990 Lekë


Përshkrimi

  • Telefon Samsung Galaxy Note 10+
  • Dual Sim , 4G , LTE
  • Kapaciteti 256 GB dhe Ram 12 GB
  • Kamerave eshte 12MP + 12MP + 16MP / 10MP
  • Rezolucioni 1440 x 3040 pixel
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 39026

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

990 Lekë
Shitur (448)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm

17 produkte te tjere ne te njejten kategori:

19 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (50)
I disponueshëm
16 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (15)
2 ne stok
21 990 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
21 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
26 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (17)
I disponueshëm
26 990 Lekë
28 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
35 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (4)
2 ne stok
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (14)
3 ne stok
27 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 2000 L
1 ne stok
30 990 Lekë
35 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
38 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
104 990 Lekë
117 990 Lekë
Kurseni 13000 L
I disponueshëm
New
40 990 Lekë
43 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm

Përshkrimi

Smartphone Samsung Galaxy Note 10+, me 2 karta. Garancia 2 vit.

Memorie 256 GB dhe Ram 12 GB.

Madhesia e ekranit te telefonit eshte 6.8 inch.

Rezolucioni 1440 x 3040 pixel.

Operon me sistemin operativ Android 9.0 (Pie); One UI

Procesori Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M4 & 2x2.4 GHz Cortex-A75 & 4x1.9 GHz Cortex-A55) - EMEA/LATAM.

Madhesia e kamerave eshte 12MP + 12MP + 16MP / 10MP.

Kapaciteti i baterise eshte Li-Ion 4300 mAh.

Grafika Mali-G76 MP12.

Power bank/Reverse wireless charging 9W.

Lidhjet Type-C / Fast battery charging 45W.

Dimensionet 162.3 x 77.2 x 7.9 mm.

Main Image

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Permasa e Ekranit (inch) 6.8'' Dynamic AMOLED
Sistemi Operativ Android 9.0 (Pie)
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 256GB
RAM 12GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Kamera Kryesore 12MP + 12MP + 16MP / 10MP

Produktet që keni parë

Vleresimet