10 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

Smartphone Xiaomi Redmi A1+ 2/32 

  • Smartphone Xiaomi Redmi A1 ne ekran 6.52 inch
  • Ne kapacitet 2 Gb, memorje 32 GB
  • Ne bateri 5000 mAh ne sistem operimi Android 12
  • Me kamera te perparme 5 MP dhe kamera te pasme 8 MP
  • Me fingerprint ne pjesen e pasme per lehtesi veprimi
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 70355

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2800 L
Shitur (396)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (6)
1 ne stok
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (45)
I disponueshëm

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2000 L
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
- 6000 L
13 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4000 L
New
25 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2000 L
SHITUR
29 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (99)
Nuk ka me gjendje
19 990 Lekë
Shitur (91)
I disponueshëm
- 2000 L
25 990 Lekë
27 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1500 L
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 3000 L
9 990 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
30 990 Lekë
Shitur (44)
1 ne stok
- 4000 L
7 990 Lekë
11 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 1500 L
14 490 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
SHITUR
12 490 Lekë
Shitur (26)
Nuk ka me gjendje
18 900 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (42)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
69 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
19 490 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
19 990 Lekë
Nuk ka me gjendje
31 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Smartphone Xiaomi Redmi A1+ 2/32 

Celular Xiaomi Redmi A1 me ekran HD, bateri 5000 mAh dhe procesor MediaTek eficient

Dizajni me teksture lekure ne pamjen elegante, me shpejtesi te touch-it 120Hz do sjelle argetimin maksimal

Ratio 88.89%, ne ndricim 400 nits, me modalitet per Dark dhe Night Light Mode

Bateri me kapacitet te larte

Bateria 5000 mAh me karikues 10 Watt vjen dhe me suport OTG

Ofron 30 dite kohe standby, ne 171 ore muzike, 30 ore kohe video dhe 31.5 ore telefonata VoLTE

Procesor eficient MediaTek Helio A22

Me RAM LPDDR4X, Xiaomi Redmi A1 do ofroje eficience ne funksionalitet per te kryer disa veprime ne te njejten kohe

Eksperience te plote Android

Sistemi i operimit Android 12 ofron nje eksperience te plote, per cilesi te larte te pergjigjes ndaj komandave, shpejtesi reagimi dhe ruajtjes se te dhenave

Me fingerprint ne pjesen e pasme qe ofron kontroll me te lehte

Me kamera te pasme 8 MP dhe te perparme 5 MP

Me karte SD te dedikuar, 2 porta per karte SIM dhe porte jack 3.5 mm

Karakteristika te tjera te produktit:

Procesori MediaTek Helio A 22 (shpejtesi 2 GHz)
Karte grafike IMG Power VR
Network Suporton 4G/3G/2G
Lidhje bluetooth Versioni 5.0, ne shpejtesi 2.4G
Ekrani 6.52 inch, ne rezolucion 1600 x 720
Ratio 20:9
Ndricimi 400 nits
Kapaciteti i baterise 5000 mAh (10Watt fast charging)
Rezolucioni i kameras se perparme 5 MP
Rezolucioni i kameras se pasme 8 MP

Video Demonstruese:

Permasat e produktit:

Pesha: 192 gr

Permasat: 76.75mm x 164.9mm x 9.09mm

Produktet që keni parë

Reviews (0)