9 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 5 000 Lekë


Përshkrimi

Smartphone Xiaomi Redmi A2 Plus 2/32GB

  • Smartphone Redmi A2+ me ekran 6.52 inch
  • Bateri 5000 mAh qe ofron jetegjatesi te baterise
  • Kamera te dyfishte 8 MP dhe kamera selfie 5 MP
  • Suporton 2 karta SIM, 2 GB RAM dhe memorje shtese deri ne 1 TB
  • Funksionon me sistem operimi Android v12
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 71770

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (409)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (54)
I disponueshëm

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2000 L
17 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (98)
I disponueshëm
- 5000 L
27 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2000 L
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 3000 L
11 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 1000 L
35 990 Lekë
36 990 Lekë
Shitur (18)
3 ne stok
- 1000 L
14 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
- 3000 L
46 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
11 990 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 3400 L
9 590 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
- 4000 L
9 990 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 3000 L
16 990 Lekë
19 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
14 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5%
24 691 Lekë
25 990 Lekë
I disponueshëm
- 5%
17 091 Lekë
17 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (43)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
18 900 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
69 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
31 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
19 490 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
12 490 Lekë
Shitur (26)
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Smartphone Xiaomi Redmi A2 Plus 2/32GB

Smartphone me 2 kamera 8MP, bateri qe zgjat, procesor te fuqishem dhe me fingerprint ne pjesen e pasme

Ekran 6.52 inch Full-Screen per pamje super te qarte

Shijoni nje pervoje vizuale mahnitese per filma, lojera

Bateri 5000 mAh per me teper kapacitet dhe me pak shqetesime

Bateria masive ofron karikim te shpejte fast charging

Shijoni 28 ore komunikim, 626 ore jetegjatesi baterie ne qendrim standby, 19 ore per te pare video dhe 33 ore per lexim

Sensori i pasme per zhbllokim te shpejte

Zhbllokoni lehtesisht smartphone-in tuaj me sensorin e pasme qe njeh gjurmet e gishterinjve

Dizajn elegant dhe ne mode

Dizajn i sheshte ne nuanca qetesuese

Me panel te pasme ne pamje premium, teper i rehatshem per t'u mbajtur kudo me vete

Sistemi i kamerave te dyfishta 8MP

Sistemet algortime inteligjente te perpunimit te imazhit ju ofrojne regjistrim te cdo foto/video

Modaliteti i portretit prodhon efekt natyral per thellesi te ngjyrave dhe fokus te objektit

Modalitet HDR per foto ne cilesi te larte

Modaliteti HDR do ju sherbeje per cdo foto ne kontrast te larte, duke arritur ekuilibrin dhe ekspozimin e duhur

Procesor MediaTek Helio G36

Me nje procesor me 8 berthama, duke ofruar te gjithe fuqine e nevojshme per permbajtje multimediale apo cilesi dhe shpejtesi te larte

Me hapesire ruajtese deri ne 1 TB

Siguroni deri ne 2 karta SIM dhe karte shtese TF per te ruajtur lehtesisht foto, video, muzike

Mund te zgjeroni memorien deri ne 2 GB per te ekzekutuar dhe kaluar shpejt ndermjet aplikacioneve

Standarde te testimit te produktit perpara nxjerjes ne shitje

500000 here testim per jetegjatesine e butonit, 10000 here test per rezistentcen, 300 here test per rrotullimin e ekranit dhe 28000 here testim per renie ne lartesi te vogla

Funksione te tjera:

Nje nga karakteristikat e Redmi A2 Plus eshte ekzekutimi i sistemit operativ Android v12 dhe bateria 5000 mAh, qe do t'ju lejoje te luani lojra, te degjoni kenge, te shihni filma dhe te beni gjera te tjera per nje kohe te gjate pa u shqetesuar per baterine

Kamera 8 MP, qe do t'ju lejoje te keni foto shume te mira.

Ju mund te shijoni shikimin e filmave ose lojera ne Xiaomi Redmi A2 Plus, pasi ka ekran 6.52 inc (16.56 cm) me rezolucion 720 x 1600 piksela.

Pervec kesaj, Xiaomi Redmi A2 Plus ka procesor Octa core (2.2 GHz, Quad core, Cortex A53 + 1.8 GHz, Quad core, Cortex A53), qe do t'ju lejoje te keni nje performance te persosur kur qaseni ne shume aplikacione.

RAM 2GB, 32GB MEMORJE

CARD SLOT microSDXC

Dual SIM, GSM+GSM (SIM1: Nano, SIM2: Nano)

Bateria 5000 mAh

Ekran 6.52 inches (16.56 cm) 720 x 1600 Pixels

Display IPS LCD

Sistemi Operativ Android v12

CPU Octa core (2.2 GHz, Quad core, Cortex A53 + 1.8 GHz, Quad core, Cortex A53)

Kamera kryesore 8 MP

Kamera Selfie 5 MP

Specifikat

Marka Xiaomi
Karta SIM 2 karta SIM

Produktet që keni parë

Reviews (0)