32 990 Lekë


Përshkrimi

Smartphone Xiaomi Redmi Note 11S 8/128 GB

  • Smartphone Xiaomi me ekran 6.43 inch FHD+
  • Karikim i shpejte (26% me pak kohe) ne vetem 58 min
  • 2 karta SIM (Nano-SIM, dual stand-by)
  • Kamera kryesore 108 MP, 8 MP, dhe 2 kamera 2 MP
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 71635

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 7000 L
27 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
- 2990 L
12 000 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (40)
3 ne stok
- 5000 L
24 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2000 L
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 4000 L
21 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 1000 L
18 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (104)
I disponueshëm
- 13000 L
19 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
- 1000 L
14 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
- 5000 L
18 990 Lekë
23 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
- 2000 L
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
- 3000 L
16 990 Lekë
19 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (44)
1 ne stok
12 990 Lekë
I disponueshëm
18 900 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
69 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 8000 L
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 2000 L
28 990 Lekë
30 990 Lekë
Shitur (46)
1 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
SHITUR
19 990 Lekë
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Smartphone Xiaomi Redmi Note 11S 8/128 GB

Shijoni Smartphone Xiaomi me kameren Pro 108 MP

Me 4 kamera AI per pamje te jashtezakonshme

Kamera kryesore 108 MP, me kamera ultra te gjere 8 MP, kamera macro 2 MP dhe kamera per thellesi te ngjyrave 2 MP

Kapni detaje te shkelqyera ne cdo kend te imazhit

Kamera selfie 16 MP per te kapur pamjet me te mira

Ekran me shpejtesi te larte rifreskimi 90 Hz

Shijoni nje ekran Amoled me pervojen maksimale vizuale

Ekrani 6.43 inch FHD+ Amoled me game te gjere ngjyrash DCI-P3

Karikim i shpejte qe shkurton kohen deri ne 26 %

Karikim i shpejte 33 Watt me bateri 5000 mAh

Teknologjia Mi FC + MMT ofron nje karikim te qendrueshem dhe efikas

Bateria masive 5000 mAh ofron deri ne 16 ore pamje video, 33 ore per komunikim ne telefon dhe 138 ore per muzike

Teknologji LiquidCool qe nuk lejon mbinxehjen gjate karikimit

Teknologjia LiquidCool me shtresa te shumta grafit+folie bakri shperndajne lehtesisht nxehtesine

Siguroni ftohje me te shpejte ne zonen 10005 mm2

Procesor MediaTek Helio G96 per performance te pabesueshme

Procesori MediaTek Helio mundeson kapje te shpejte te fotove, shpejtesi ne perdorimin e celularit, lojera te fuqishme

Altoparlant i dyfishte Stereo

Shijoni nje sistem audio me 2 altoparlante per tinguj realist ne video, lojera

Ne peshe vetem 179 gr per nje dizajn estetik

Dizajni i ri me stil minimalist per nje pamje dinamike dhe te fuqishme qe siguron qendrueshmeri ne duart tuaja

Specifikat

Marka Xiaomi
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 128 GB
RAM 8 GB

Reviews (0)