14 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

DOOGEE SMARTPHONE N20 PRO 6 + 128 GB

  • Me nje cilesi te larte te kameres, me nje ekran 6.3 inch
  • Me nje pamje atraktive te figurave apo filmave, per te patur nje mini kinema ne duart tuaja
  • Me 4 kamera te pasme, me xham te dyfishte dhe nje prakticitet e shpejtesi te kerkuar
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55781

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
11 990 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
New
24 990 Lekë
27 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
- 2000 L
New
10 990 Lekë
12 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
New
8 990 Lekë
9 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
8 990 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (45)
4 ne stok
- 4000 L
19 900 Lekë
23 900 Lekë
I disponueshëm
134 990 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
12 490 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2000 L
27 900 Lekë
29 900 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
29 990 Lekë
31 990 Lekë
I disponueshëm
29 900 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
11 490 Lekë
12 490 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
22 990 Lekë
24 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 3000 L
11 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (42)
1 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
- 1500 L
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
69 990 Lekë
I disponueshëm
18 900 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
21 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
19 490 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
New
13 990 Lekë
14 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
New
37 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

DOOGEE SMARTPHONE N20 PRO 6 + 128 GB

* Doogee N20 Pro smartphone me nje ekran 6.3 inch, per te qene atraktiv dhe si nje mini kinema ne duart tuaja

* Doogee N20 Pro eshte nje nga markat me te kerkuara kohet e fundit, jo vetem per nga modeli, por dhe fale ekranit te tij prej xhami te rrumbullakosur 2.5D, i cili e ben telefonin tuaj te duket spektakolar

* I shpejte dhe praktik ne perdorim. Cdo aplikacion do te hapet dhe do te funksionoje shpejt, pa krijuar bezdisje apo probleme

* Me nje procesor Mediatek Helio P60, 6 GB RAM -kapacitet 128 GB dhe kamera kryesore 16 MP Sony IMX298

* Fale rezolucionit te larte 16MP (rezolucioni eshte numri i pixela-ve ne nje imazh dixhital dhe nje pixel eshte qeliza e nje imazhi dixhital, me intensitete dhe ngjyra te ndryshme, ne varesi te imazhit), me nje sensor Sony IMX298, shoqeruar me kend 135º, ju do te keni mundesine te beni te gjitha llojet e fotove, per t'u argetuar dhe shijuar ne maksimum kameren

* Me 6 GB memorje RAM dhe nje kapacitet prej 128 GB, te cilin mund ta zgjeroni fale portes per karte SD (kapaciteti maksimal eshte deri ne 256 GB), per te ngarkuar lojerat, materialet e preferuara

* Me nje bateri 4400 mAh, per te mbajtur celularin te karikuar per nje kohe te gjate

* Hapet me fingerprint

* E pershtatshme per versionet Android 10 (Q)

* Me nje dizajn te pershtatshem per t'u ndjere komod, me xham te dyfishte

* Pjesa me e holle e celularit eshte 8.8 mm dhe peshon 175 gram

Specifikat e produktit:

Sistemi i funksionimit: Android 10 (Q)

Procesori: Octa Core, MediaTek Helio P60 (MT6771) 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A73, 4x 2.0GHz ARM Cortex-A53 ne 4 GHz

Imazhi grafik: ARM Mali-G72 MP3, Berthamat: 3 ne 800 MHz

RAM: 6 GB

Kapaciteti: 128 GB (me porte per karte SD me maksimum kapaciteti deri ne 256 GB)

Karta SD: Po microSD, microSDHC, microSDXC

SIM: DualSim

Kamera e perparme: 16 MP

Kamera e pasme: 16 MP – f / 2 Sony IMX298 Exmor RS

Numri i kamerave: 4

Blic: Po, LED

Kamera e dyte e pasme: 8MP. 130º (Sensor me kend te gjere)

Kamera e trete e pasme: 2 MP. Sensori i thellesise (modaliteti i portretit)

Kamera e katert e pasme: 2MP. Lente makro (deri ne 4 cm)

Ngjyra: E zeze

Kapaciteti baterise: 4400 mAh

Karikim i shpejte: 10W

 

 

Produktet që keni parë

Reviews (0)