23 990 Lekë


Përshkrimi

Smartphone i markes Xiaomi Note modeli 4X 3/32 Me madhesi ekrani 5.5"  touchscreen  Rezolucion 1080×1920 pixels Full HD CPU: Snapdragon 625 Octa-core, deri ne 2.0 Ghz Me sistem operimi Android OS MIUI V8 Telefoni ka memorie 32GB dhe RAM 4GB ndersa  Vend per karte memorie TF mbi 128 GB Kamera ballore 5.0MP, ndersa kamera kryesore 13MP f/2.2, 1080p/720p Opsione te tjera Wi-Fi 802.11...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 22638

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Smartphone i markes Xiaomi Note modeli 4X 3/32

Me madhesi ekrani 5.5"  touchscreen 

Rezolucion 1080×1920 pixels Full HD

CPU: Snapdragon 625 Octa-core, deri ne 2.0 Ghz

Me sistem operimi Android OS MIUI V8

Telefoni ka memorie 32GB dhe RAM 4GB ndersa 

Vend per karte memorie TF mbi 128 GB

Kamera ballore 5.0MP, ndersa kamera kryesore 13MP f/2.2, 1080p/720p

Opsione te tjera Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, bluetooth etj

Specifikat

Marka Xiaomi
Garancia 3 muaj
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Sistemi Operativ Snapdragon
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 4 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.0GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Permasa 151*76*8.45mm
Madhesia e Ekranit 5.5"
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit CSTN
Memoria e Telefonit 32 GB

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

58 990 Lekë
61 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
111 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
25 990 Lekë
1 ne stok
46 990 Lekë
2 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
41 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
34 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
25 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
17 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.