22 990 Lekë


Përshkrimi

Smartphone i markes Xiaomi Redmi modeli 4X Me madhesi ekrani 5.0" IPS LCD touchscreen Rezolucion 720×1280 pixels, Rezolucioni i videos 1080P@30FPS. CPU: Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53 Me sistem operimi Android OS, v6.0.1 Marshmallow Telefoni ka memorie 32GB dhe RAM 3GB Vend per karte memorie microSD mbi 128 GB Kamera kryesore 13MP me Autofocus, LED flash, ndersa kamera selfie 5MP f/2.2,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 22635

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Smartphone i markes Xiaomi Redmi modeli 4X

Me madhesi ekrani 5.0" IPS LCD touchscreen

Rezolucion 720×1280 pixels, Rezolucioni i videos 1080P@30FPS.

CPU: Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53

Me sistem operimi Android OS, v6.0.1 Marshmallow

Telefoni ka memorie 32GB dhe RAM 3GB

Vend per karte memorie microSD mbi 128 GB

Kamera kryesore 13MP me Autofocus, LED flash, ndersa kamera selfie 5MP f/2.2, 1080p

Opsione te tjera Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, bluetooth v4.2, A2DP, LE/GPS/ FM radio/USB micro, FM radio

Sensor Fingerprint.Bateria e palevishme Li-Po 4100mAh

Specifikat

Marka Xiaomi
Garancia 3 muaj
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 1 karte SIM
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.4GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
RAM 3GB
Madhesia e Ekranit 5"
Rezolucioni 720×1280 pixels
Networking 2G/3G/4G, WiFi
Teknologjia e Ekranit IPS
Memoria e Telefonit 32 GB

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

58 990 Lekë
61 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
111 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
25 990 Lekë
1 ne stok
46 990 Lekë
2 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
41 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
34 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
25 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
17 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.