26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

Smartphone i markes Xiaomi modeli Redmi Note 4 Me madhesi ekrani 5.5". Dy karta sim Nano Kamera kryesore e telefonit eshte 13MP edhe selfie 5MP 64GB memorie e brendshme dhe 4GB RAM, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB Telefoni operon me sistemin operativ Android 6.0 (Marshmallow) Kapaciteti i baterise 4100 mAh

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26302

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Smartphone i markes Xiaomi modeli Redmi Note 4

Me madhesi ekrani 5.5". Dy karta sim Nano

Kamera kryesore e telefonit eshte 13MP edhe selfie 5MP

64GB memorie e brendshme dhe 4GB RAM, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB

Telefoni operon me sistemin operativ Android 6.0 (Marshmallow)

Kapaciteti i baterise 4100 mAh

Specifikat

Marka Xiaomi
Garancia 1 vit
Rezolucioni 1080x1920
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 4 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.0GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Madhesia e Ekranit 5.5''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS LCD
Memoria e Telefonit 64GB

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

58 990 Lekë
61 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
111 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
25 990 Lekë
1 ne stok
46 990 Lekë
2 ne stok
32 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
41 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
34 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
25 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
17 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.