26 990 Lekë


Përshkrimi

  • Telefon Xiaomi Redmi Note 7
  • Dual SIM
  • Kapaciteti 128GB dhe Ram 4 GB
  • Kamera 48MP + 5MP (Dual) dhe kamera selfie 13MP
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36934

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Smartphone Xiaomi Redmi Note 7, me 2 karta. Garancia 1 vit.

Memorie 128GB dhe Ram 4 GB.

Madhesia e ekranit te telefonit eshte 6.3'' IPS LCD.

Operon me sistemin operativ Android 9.0 (Pie).

Procesori Octa-core (4x2.2 GHz Kryo 260 & 4x1.8 GHz Kryo 260).

Madhesia e kamerave eshte 48MP + 5MP (Dual) dhe kamera selfie 13MP.

Kapaciteti i baterise eshte 4000 mAh.

Specifikat

Marka Xiaomi
Garancia 1 vit
Permasa e Ekranit (inch) 6.3''
Sistemi Operativ Android 9.0 (Pie)
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 128 GB
RAM 4 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.2GHz
Kamera Kryesore (Dual) 48MP + 5MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 13 MP

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

46 990 Lekë
I disponueshëm
50 990 Lekë
59 990 Lekë
Kurseni 9000 L
3 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
41 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
39 890 Lekë
I disponueshëm
19 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
38 790 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
27 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (9)
2 ne stok
26 990 Lekë
I disponueshëm
20 990 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
6 490 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
21 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
29 690 Lekë
I disponueshëm
27 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 4000 L
1 ne stok
9 990 Lekë
2 ne stok
36 990 Lekë
43 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (3)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
21 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
13 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
14 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 4000 L
1 ne stok
9 290 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 3700 L
Shitur (31)
3 ne stok
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 8000 L
1 ne stok
14 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 1000 L
1 ne stok
17 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
1 ne stok
25 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (2)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al