18 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

  • Xiaomi Redmi Note 8 3/32GB
  • Dual SIM
  • Memorie 32 GB dhe RAM 3 GB
  • Kamera kryesore  48.0MP+8.0MP+2.0MP+2.0MP dhe kamera selfie eshte 13 MP
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42400

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 8000 L
Shitur (8)
2 ne stok
16 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (3)
1 ne stok
25 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (2)
1 ne stok
25 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
21 990 Lekë
27 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
47 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
37 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Xiaomi Redmi Note 8 3/32GB Global Version

Telefoni ka dy karte sim. Me madhesi ekrani 6.3"  me rezolucion 2340 x 1080 pixels 

Operon me sistemin operativ MIUI 10 . Procesor Snapdragon 665 Octa-core me shpejtesi 2.0GHz

Memorie 32 GB dhe RAM 3 GB, ka vend per microSD

Kamera kryesore  48.0MP+8.0MP+2.0MP+2.0MP dhe kamera selfie eshte 13 MP

Kapaciteti i baterise 4000 mAh

Bluetooth 4.2, USB  2.0, WIFI, Hotspot 

Hapje me fingerprint

Permasat 158.3 × 75.3 × 8.35mm

Image result for xiaomi redmi note 8 white

Specifikat

Marka Xiaomi
Garancia 1 vit
Rezolucioni 2340 x 1080
Sistemi Operativ MIUI 10
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM 3 GB
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.0GHz
Kamera Kryesore 48.0MP+8.0MP+2.0MP+2.0MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 13 MP
Kapaciteti (mAh) 4000 mAh
Madhesia e Ekranit 6.3"

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Celular shume i mire

Me pelqen shume, krahasimisht me cmimin qe e mora jam shume e kenaqur. Foto i ben super