2 290 Lekë


Përshkrimi

  • Mates aktiviteti fizik M2 
  • Ju tregon cfare keni bere gjate dites
  • Ju rikujton nese jeni duke bere nje jete sedentare.
  • Funksionon me sistemin operativ Android ose IOS. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 30118

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

11 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (344)
4 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (93)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
SHITUR
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (114)
Nuk ka me gjendje
4 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (77)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mates aktiviteti fizik M2 

Nje mates aktiviteti i cili ju tregon cfare keni bere gjate dites ose ju rikujton nese jeni duke bere nje jete sedentare.

Mat hapat qe keni bere. Ju kujton nese po rrini gjate ulur, mat rrahjet e zemere dhe oksigjenin ne gjak,

Funksionon me sistemin operativ Android ose IOS. Bluetooth 4.0

Ne oren tuaj do te vijne te gjitha njoftimet nga rrjetet sociale, WhatsApp, Skype etj

Ora eshte kundra ujit. Mban bateri deri ne 15 dite dhe karikohet per rreth 2 ore

Me rrip material silikon, plastik dhe gome. Gjeresia 1,6 inch ndersa gjatesia 4.1"

Kunder ujit IP67. Ekran 0,42" OLED.

Specifikat

Kompatibel Me Android, Me Apple

Produktet që keni parë