2 490 Lekë


Përshkrimi

  • Ore Inteligjente GT08
  • Ekran LCD tocuhscreen
  • Vend per karte SIM micro
  • Bateri e rikarikueshme
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35644

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

27 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (12)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
5 990 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
1 ne stok
11 790 Lekë
12 790 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
22 990 Lekë
26 090 Lekë
Kurseni 3100 L
1 ne stok
15 590 Lekë
17 590 Lekë
Kurseni 2000 L
1 ne stok
33 990 Lekë
37 990 Lekë
Kurseni 4000 L
1 ne stok
12 890 Lekë
14 890 Lekë
Kurseni 2000 L
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 490 Lekë
13 990 Lekë
Kurseni 2500 L
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (18)
4 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (91)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (37)
3 ne stok
SHITUR
3 490 Lekë
Shitur (77)
Nuk ka me gjendje
5 990 Lekë
Shitur (32)
2 ne stok

Përshkrimi

Ore Inteligjente qe mund te perdoret edhe si telefon.

Punon me karte SIM. Mund te flisni ne telefon dhe te coni mesazhe.

Lidhet dhe me bluetooth me telefonin tuaj.

Ka disa funksione mat hapat, monitoron gjumin, alarm, kalendar, muzike/video, telefonata, te lajmeron kur je larg telefonit, mund te besh foto etj.

Ekran LCD tocuhscreen.

Suporton karte memorje micro (nuk eshte e perfshire).

Vend per karte SIM micro.

Perfshire ne paketim jane Ora, bateria, fishe karikimi Micro USB.

Bateri e rikarikueshme.

Specifikat

Kompatibel Me Android, Me Apple

Produktet që keni parë