2 490 Lekë


Përshkrimi

  • Ore inteligjente modeli T8 bluetooth
  • Madhesia e ekranit 1,56" IPS 240x240 pixel LCD touchscreen
  • Suporton micro Sim Card
  • Kompatibel me sistem operativ Android
  • Memoria 128MB RAM +128ROM
  • Kamera 0,3MP
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35653

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 690 Lekë
Shitur (119)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Ore inteligjente modeli T8 bluetooth.

Madhesia e ekranit 1,56" IPS 240x240 pixel LCD touchscreen.

Ora suporton micro Sim Card e cila ju lejon te flisni nga ora, te dergoni mesazhe apo funksione te tjera.

Ka bluetooth/wireless/ 2G dhe suporton karte memorie deri ne 32GB max.

Kompatibel me sistem operativ Android.

Memoria 128MB RAM +128ROM. Ka kamera ballore me madhesi 0,3MP.

Bateria me kapacitet 300mAh. Karikohet me ane te nje fishe qe eshte e perfshire ne paketim.

Ora ka funksionin pedometer, monitor sleep, mat aktivitetin tuaj fizik, levizjet dhe monitoron kur ju beni jete sedentare.

K agjithahstu makine llogaritese, kalendar, alarm, call reminder, time display kontroll per muziken dhe anti lost.

Dizenjo e bukur terheqese me ngjyre te zeze dhe blu.

Materiali i ores aliazh i qendrueshem ndersa rripi gome qe nuk ju pengon ne dore.

Specifikat

Madhesia e Ekranit 1,56''
Kompatibel Me Android

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
12 790 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (18)
4 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (80)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (37)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (68)
4 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (31)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
SHITUR
5 490 Lekë
Shitur (7)
Nuk ka me gjendje
28 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 21000 L
1 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al