21 990 Lekë


Përshkrimi

  • Ore inteligjente dhe mates aktiviteti Xiaomi
  • Pershtatet per telefona Android dhe Apple 
  • Model i lehte ne perdorim dhe unisex.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32918

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

27 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (12)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
5 990 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
1 ne stok
11 790 Lekë
12 790 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
22 990 Lekë
26 090 Lekë
Kurseni 3100 L
1 ne stok
15 590 Lekë
17 590 Lekë
Kurseni 2000 L
1 ne stok
33 990 Lekë
37 990 Lekë
Kurseni 4000 L
1 ne stok
12 890 Lekë
14 890 Lekë
Kurseni 2000 L
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 490 Lekë
13 990 Lekë
Kurseni 2500 L
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (18)
4 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (91)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (37)
3 ne stok
SHITUR
3 490 Lekë
Shitur (75)
Nuk ka me gjendje
5 990 Lekë
Shitur (32)
2 ne stok

Përshkrimi

Ore Inteligjente e markes Xiaomi Amazfit Pace

Ore inteligjente dhe mates aktiviteti ne nje artikull te vetem 

Dizanj i vecante me kombinim ngjyrash ne rrip, te se kuqes dhe te zezes

Ju mund te matni aktivitetin tuaj gjate dites, rrahjet e zemres apo kilometrat qe ju keni pershkruar 

Pershtatet per telefonat Android dhe Apple. 

Rekomandohet te mbahet larg aktiviteteve ujore, dushi apo noti.

Rekomandohet ta vendosni ne nje vend te ajrosur pasi te jeni djersitur.

Rrip i rregullueshem sipas deshires.

Instalim i lehte dhe unisex ne perdorim.

Garancia 1 vit. 

Specifikat

Marka Xiaomi
Garancia 1 vit
Kompatibel Me Apple, Me Android

Produktet që keni parë