63 990 Lekë


Përshkrimi

  • Garmin Ore Inteligjente Fenix 5, Black
  • Me GPS ,1 Vit garanci
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38469

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

21 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Garmin Ore Inteligjente Fenix 5, Black

Me ekran LED dhe nje dizanj te ri me te vogel 42 mm.

Madhesia e ekranit eshte 1.2 inch dhe rezolucion (240x240 px).

Dizenjo e rripit e thjeshte klasike dhe inovative, silikoni.

Kompatibel me smartphonet android dhe iOS si dhe bluetooth.

Pervec ores dhe dates, ora inteligjente do tju njoftoje per aktivitetet e dites: hapat, kalorite e djegura, GPS etj.

Siguron monitorimin e rrahjeve te zemres.

Ka te integruar VO2 max e cila jep detaje me te hollesishme mbi shendetin tuaj gjate ushtrimeve fizike 

Ora eshte analoge dhe ka nje ekran te te vogel LCD me touch.

Bateria mund te perdoret deri ne 7 dite me nje karikim te plote smartwatch mode, 13 ore nese perdoret vetem GPS.

Mund te merni njoftimet nga telefoni juaj ne oren inteligjente 

Mund te shkarkoni aplikacionin e ores ne smartphone tuaj 

Rripi i ores mund te hiqet lehtesisht dhe mund te nderrohet sipas deshires

Ofron GPS ,accelerometer ,termometer etj 

Permasat 4,7 x 1,5 x 4,7 cm

Specifikat

Marka Garmin
Garancia 1 vit
Kompatibel Me Android, Me Apple

Produktet që keni parë

Reviews (0)