73 990 Lekë


Përshkrimi

  • Ore Inteligjente Garmin Fenix 6 Sport & Fitness
  • Madhesia ekranit 1.3"
  • Multifunksionale: ore, telefonata, sms, muzike, GPS etj
  • Mates aktiviteti
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40401

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

21 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Ore Inteligjente Garmin Fenix 6 Sport & Fitness

Madhesia ekranit 1.3" dhe rezolucion 260 x 260 pixels

Me nje dizajn sportiv me ngyre te zeze

Kompatibel me iPhone dhe Android

Ore multifunksionale, mund te beni telefonata, te degjoni muzike, te shikoni motin, mund te kontrolloni mesazhet e ndryshme qe ju vijne ne telefon, ka GPS etj..

Ora sherben edhe si nje mates aktiviteti i cili monitoron levizjet tuaja

Jetegatesia e baterise eshte ne varesi te perdorimit 14 dite, 36 ore, 10 ore etj..

Mund te lidhet me bluetooth, Wi-Fi, ANT+

Kapaciteti 64 MB 

Rezistent ndaj ujit deri ne 10 atmosfere

Kasa ka permasa 47 mm

Permasat  jane 47 x 47 x 14.70 mm

Rripi ka gjatesi 22 mm.

Specifikat

Marka Garmin
Garancia 1 vit
Rezolucioni 260 x 260
Kapaciteti 64 MB
Madhesia e Ekranit 1.3"
Kompatibel Me Android, Me Apple

Reviews (0)