39 990 Lekë


Përshkrimi

  • Garmin Ore Inteligjente Forerunner 245, Vishnje
  • Me GPS te integruar dhe shume funksione te tjera 
  • 1 vit garanci
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38468

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 4000 L
22 090 Lekë
26 090 Lekë
1 ne stok
- 5000 L
45 890 Lekë
50 890 Lekë
1 ne stok
- 600 L
3 390 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 4000 L
7 990 Lekë
11 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (30)
3 ne stok

Përshkrimi

Garmin Ore Inteligjente Forerunner 245, Vishnje

Kjo ore inteligjente ju lejon qe te krijon stervitjen tuaj te paracaktuar 

Te integruar ne brendesi ka GSP me 15 aplikacione te shkarkuara paraprakisht 

Monitoron rrahjet e zemres, aktivitetin fizik, mat stresin tuaj gjate dites, numrin e hapave, kalorite distancen etj

Mund te personalizoni aplikacionet duke i hapur vetem me fytyren tuaj

Me garmin connect ju mund te shikoni me grafiqe ecurine tuaj gjate dites

Bateria e ores shkon deri ne 7 dite ne modalitetin smartwatch dhe 13 ore ne modalitetin GPS 

Eshte rezistente ndaj ujit deri ne 5 atm, gervishtjeve dhe pluhurit 

Mund te merni njoftimet nga telefoni juaj ne ore 

Ekrani 1.2" dhe rezolucion 240 x 240 px 

Rripa qe mund te hiqen dhe zevendesohen sipas deshires 

Specifikat

Marka Garmin
Garancia 1 vit
Kompatibel Me Android, Me Apple

Reviews (0)