44 990 Lekë


Përshkrimi

  • Garmin Ore Inteligjente Forerunner 645, Black
  • Me GPS te integruar dhe shume funksione te tjera 
  • 1 vit garanci
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38471

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 4000 L
22 090 Lekë
26 090 Lekë
1 ne stok
- 5000 L
45 890 Lekë
50 890 Lekë
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (519)
2 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (36)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm

Përshkrimi

Garmin Ore Inteligjente Forerunner 645, Black

Risi ne kete version ore eshte memoria e brendshme qe ajo suporton 

Hapesire ruajtje per kenget ku ju mund te degjoni kenget tuaja te preferuara nga ora me ane te kufjeve 

Kjo ore inteligjente ju lejon qe te krijon stervitjen tuaj te paracaktuar me Garmin Coach 

Te integruar ne brendesi ka GSP me 15 aplikacione te shkarkuara paraprakisht 

Monitoron rrahjet e zemres, aktivitetin fizik, mat stresin tuaj gjate dites, numrin e hapave, kalorite distancen etj

Mund te personalizoni aplikacionet duke i hapur vetem me fytyren tuaj

Me ane te aplikacioneve ne ore ju mund te beni blerjet tuaja me kartat bankare (duhet komunikuar me banken perkatese) 

Me garmin connect ju mund te shikoni me grafiqe ecurine tuaj gjate dites

Bateria e ores shkon deri ne 7 dite ne modalitetin smartwatch dhe 14 ore ne modalitetin GPS 

Eshte rezistente ndaj ujit deri ne 5 atm, gervishtjeve dhe pluhurit 

Mund te merni njoftimet nga telefoni juaj ne ore 

Ekrani 1.04" dhe rezolucion 240 x 240 pixels

Permasat  jane 42.5 x 42.5 x 13.5 mm

Rripa qe mund te hiqen dhe zevendesohen sipas deshires 

Specifikat

Marka Garmin
Kompatibel Me Android, Me Apple

Produktet që keni parë

Reviews (0)