39 990 Lekë


Përshkrimi

  • Garmin Ore Inteligjente Vivoactive 3 Music, Blu
  • Me GPS te integruar dhe shume funksione te tjera 
  • 1 vit garanci
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38465

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
5 990 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
1 ne stok
22 990 Lekë
26 090 Lekë
Kurseni 3100 L
1 ne stok
14 490 Lekë
17 590 Lekë
Kurseni 3100 L
1 ne stok
30 990 Lekë
37 990 Lekë
Kurseni 7000 L
1 ne stok
30 990 Lekë
37 990 Lekë
Kurseni 7000 L
1 ne stok
41 990 Lekë
50 890 Lekë
Kurseni 8900 L
1 ne stok
31 990 Lekë
38 290 Lekë
Kurseni 6300 L
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (20)
2 ne stok
2 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (38)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (32)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (102)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (500)
Nuk ka me gjendje
2 990 Lekë
Shitur (899)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm

Përshkrimi

Garmin Ore Inteligjente Vivoactive 3 Music, Blu

Risi ne kete version ore eshte memoria e bredshme qe ajo suporton 

Hapesire ruajtje deri ne 500 kenge ku ju mund te degjoni kenget tuaja te preferuara nga ora me ane te kufjeve 

Kjo ore inteligjente ju lejon qe te krijon stervitjen tuaj te paracaktuar 

Te integruar ne brendesi ka GSP me 15 aplikacione te shkarkuara paraprakisht 

Monitoron rrahjet e zemres, aktivitetin fizik, mat stresin tuaj gjate dites, numrin e hapave, kalorite distancen etj

Mund te personalizoni aplikacionet duke i hapur vetem me fytyren tuaj

Me ane te aplikacioneve ne ore ju mund te beni blerjet tuaja me kartat bankare (duhet komunikuar me banken perkatese) 

Me garmin connect ju mund te shikoni me grafiqe ecurine tuaj gjate dites

Bateria e ores shkon deri ne 7 dite

Eshte rezistente ndaj ujit deri ne 5 atm, gervishtjeve dhe pluhurit 

Mund te merni njoftimet nga telefoni juaj ne ore 

Ekrani 30.4 mm dhe rezolucion 240 x 240 px 

Rripa qe mund te hiqen dhe zevendesohen sipas deshires 

Specifikat

Marka Garmin
Garancia 1 vit
Kompatibel Me Android, Me Apple