1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Smart Watch me Sim DZ09
  • Lidhet dhe me bluetooth 
  • Ekran LCD tocuhscreen 1.54"
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 20766

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (27)
1 ne stok
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (31)
3 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
15 990 Lekë
17 590 Lekë
Kurseni 1600 L
1 ne stok
32 990 Lekë
38 290 Lekë
Kurseni 5300 L
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (20)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (32)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (103)
1 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm

Përshkrimi

Smart Watch me Sim DZ09

Ore Inteligjente qe mund te perdoret dhe si telefon. Punon me karte SIM. Mund te flisni ne telefon dhe te coni mesazhe.

Lidhet dhe me bluetooth me telefonin tuaj. Ka disa funksione mat hapat, monitoron gjumin, alarm, kalendar, muzike/video, telefonata, te lajmeron kur je larg telefonit, mund te besh foto etj
Kamera 1.3 megapixels. Ekran LCD tocuhscreen 1.54"

Memorja 128MB. E zgjerueshme deri ne 32GB nepermjet kartes se memorjes micro (nuk eshte e perfshire)

Vend per karte SIM micro. Perfshire ne paketim jane Ora, bateria, fishe karikimi Micro USB

Bateri e rikarikueshme me kapacitet 450mAh. Stanby: 72 ore. Biseda telefonike: 6 ore

Degjim muzike: 8 ore

Specifikat

Kompatibel Me Android

Produktet që keni parë

Vleresimet