2 792 Lekë
3 490 Lekë


Përshkrimi

  • Ore inteligjente modeli R69
  • Me funksione te ndryshme
  • Ekrani 1.22'' inch IPS HD 240X240 
  • Memorja 32M
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38586

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

35 992 Lekë
44 990 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
65 592 Lekë
81 990 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
51 192 Lekë
63 990 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
31 992 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
31 992 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
31 992 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
23 992 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
23 992 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
47 192 Lekë
58 990 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
1 992 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (25)
I disponueshëm
1 992 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (24)
I disponueshëm
78 392 Lekë
97 990 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
17 592 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
5 192 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (1)
1 ne stok
20 872 Lekë
26 090 Lekë
Kurseni 20%
1 ne stok
14 072 Lekë
17 590 Lekë
Kurseni 20%
1 ne stok
30 392 Lekë
37 990 Lekë
Kurseni 20%
1 ne stok
30 392 Lekë
37 990 Lekë
Kurseni 20%
1 ne stok
40 712 Lekë
50 890 Lekë
Kurseni 20%
1 ne stok
30 632 Lekë
38 290 Lekë
Kurseni 20%
1 ne stok
3 192 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (7)
I disponueshëm
3 592 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (32)
I disponueshëm
4 792 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (32)
2 ne stok
5 592 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (3)
I disponueshëm
4 392 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (8)
3 ne stok
3 032 Lekë
3 790 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (102)
I disponueshëm
2 392 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (494)
I disponueshëm
2 392 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (890)
I disponueshëm
9 592 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (13)
I disponueshëm
8 792 Lekë
10 990 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm

Përshkrimi

Ore inteligjente modeli R69.

Me funksione te ndryshme si marrje telefonatash, sms, kalendar, mates aktiviteti, mund te kontrolloni facebook, mundesi per te bere foto, MP3, MP4 etj.

E pershtatshme per sistemin iOs dhe Android.

Lidhje bluetooth. Ekrani 1.22'' inch IPS HD 240X240 touchscreen.

E thjesht per te bere thirrje, si dhe per te marr thirrje direkte, me mikrofon te integruar.

Email mesazhe, whatsapp, facebook dhe shume aplikacione te tjera. Kontrolloni telefonin tuaj nga ora.

Me kamera 0.3m HD, beni foto kudo qe jeni.

Bateria 280mAh, karikohet me fishe USB.

Memorja: 32M 32M, Suporton karte memorie Tf Maximum 32G.

Specifikat

Rezolucioni 240 x 240
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 32 M
Kamera Kryesore 0.3 MP
Kapaciteti (mAh) 280 mAh
Madhesia e Ekranit 1.22''
Kompatibel Me Android, Me Apple

Produktet që keni parë