11 990 Lekë


Përshkrimi

  • Ore inteligjente me SIM
  • Lidhje Bluetooth
  • Ekran me Prekje 1.22"
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 14736

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

21 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Ore inteligjente me SIM dhe lidhje Bluetooth
Mund t'i vendoset karte SIM dhe te perdoret si Telefon ose mund te lidhet me Blutooth me Telefonin tuaj dhe t'u pergjigjeni telefonatave ose mesazheve.
Ekran me Prekje 1.22" me rezolucion 240x240 pixels
Material Celik dhe rrip i perbere prej lekure industriale
Funksione:
- Mates Aktiviteti (kalorite e djegura, distancen e pershkruar, hapat,
- Monitorues Gjumi
- Kamera (foto dhe video)
- Luajtes Muzike
- Kalendar
- Makine llogaritese
- Ore me alarm

Bateri me kapacitet 380mAh
- Karikohet per 1 ore
- Kohe bisede 3 ore
- Muzike 6 ore
- Stanby 160 ore

Specifikat

Garancia 1 muaj
Kompatibel Me Android, Me Apple

Produktet që keni parë

Reviews (0)