21 990 Lekë


Përshkrimi

  • Ore inteligjente dhe mates aktiviteti Xiaomi
  • Pershtatet per telefona Android dhe Apple 
  • Model i lehte ne perdorim dhe unisex.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32918

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

23 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
1 890 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (43)
2 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 600 L
3 390 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 1200 L
6 790 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 3000 L
8 990 Lekë
11 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm

Përshkrimi

Ore Inteligjente e markes Xiaomi Amazfit Pace

Ore inteligjente dhe mates aktiviteti ne nje artikull te vetem 

Dizanj i vecante me kombinim ngjyrash ne rrip, te se kuqes dhe te zezes

Ju mund te matni aktivitetin tuaj gjate dites, rrahjet e zemres apo kilometrat qe ju keni pershkruar 

Pershtatet per telefonat Android dhe Apple. 

Rekomandohet te mbahet larg aktiviteteve ujore, dushi apo noti.

Rekomandohet ta vendosni ne nje vend te ajrosur pasi te jeni djersitur.

Rrip i rregullueshem sipas deshires.

Instalim i lehte dhe unisex ne perdorim.

Garancia 1 vit. 

Specifikat

Marka Xiaomi
Garancia 1 vit
Kompatibel Me Apple, Me Android

Produktet që keni parë

Reviews (0)