5 900 Lekë


Përshkrimi

  • Jetëgjatësia e baterisë 30 ditë
  • Shfaq ekranin TFT 3D 1,28 inç
  • Versioni Bluetooth V 5.0
  • Madhësia: 45 × 22 × 12,7 mm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 56014

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Xiaomi Imilab Kw66

Ora Multifunksionale Xiaomi iMi KW66 është një vegël që do të ndihmojë në jetën e përditshme. Dizajni modern me aliazh zinku dhe mbështjellës të veshur me IML i japin asaj një pamje shik. Ju lehtë mund të ndryshoni numrat për t'iu përshtatur humorit dhe stilit tuaj. Xiaomi iMi KW66 ka një bateri të integruar 340 mAh, që do të thotë që mund ta përdorni për një kohë të gjatë pa u ngarkuar. Ora do të ndihmojë gjithashtu në monitorimin e shëndetit tuaj. Çfarëdo që të bëni gjatë ditës, Xiaomi iMi KW66 gjithmonë do të monitorojë mirëqenien tuaj dhe do të gjurmojë edhe devijime të vogla nga norma. Ora mund të kontrollojë gjendjen tuaj të zemrës gjatë gjithë kohës dhe kështu të ndihmojë në monitorimin e sistemit tuaj kardiovaskular. Përveç kësaj, Xiaomi iMi KW66 është i papërshkueshëm nga uji - nuk mund të shqetësoheni për gjendjen e orës kur bie në kontakt me ujin.

Specifika Teknike

Lloji: Orë e zgjuar

Marka: iMi

Modeli: KW66

Ekrani: 1,28-inç 3D TFT

Bluetooth: 5.0

Kapaciteti i baterisë: 340 mAh

Shkalla e mbrojtjes: IP68

Përputhshmëria: Android 5, iOS 9.0 e lart

Temperatura e punës: -20 ° C - 45 ° C

Jetëgjatësia e baterisë: Deri në 30 ditë

Karikimi: Magnetike

Pesha (me rrip): 54 g

Madhësia: 45 × 22 × 12,7 mm

Gjatësia: 262 mm

Shikoni testin dhe vlerësimin që Genti ka për këtë produkt.

Bli i sigurt me 0 Stres tek dyqani më i madh në Shqipëri Aladini.al

Për këtë produkt edhe për të gjithë të tjerët keni 14 ditë të drejtën e kthimit të produktit. Shiko këtu detajet ose përdor formularin për ta kthyer produktin. Formulari i kthimit këtu

Porosinë mund ta bëni me butonin porosit me 1 klikim dhe transporti është i mundur për të gjithë Shqipërinë.

Shiko detaje mbi transportin këtu

Specifikat

Marka Xiaomi

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Fantastike

Ora eshte shume e mire, bateria i mban mbi nje jave, njoftimet jane te sakta dhe kontrollon thuajse gjithcka, matja eshte e perafert me telefonin dhe pamja shume e mire dhe e pershtatshme

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Fantastike

Ora eshte shume e mire, bateria i mban mbi nje jave, njoftimet jane te sakta dhe kontrollon thuajse gjithcka, matja eshte e perafert me telefonin dhe pamja shume e mire dhe e pershtatshme