31 900 Lekë
35 900 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

Samsung Galaxy Watch 3 R850 41mm

  • Ora qe kombinon kujdesin ndaj shendetit me perdorimin e duhur te smartphone-it tuaj
  • Me korniza te rrotullueshme, me mates te oksigjenit ne gjak dhe te ruajtjes se performances se hapave dhe ushtrimeve fizike
  • Me mates te gjumit, shenjues per goditjet dhe njoftimin e kontakteve ne raste emergjence, me hapje te telefonatave
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 62896

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Samsung Galaxy Watch 3 R850 41mm

* Smartwatch-i me monitorimin e avancuar te shendetit tuaj

* Ora kombinon veprimtarine e smartphone-it me teknologjine premium dhe klasike

45mm Galaxy Watch3 in Mystic Black with a Sporty Classic Watch Face seen from an angle

E vetmja ore inteligjente me kornize qe rrotullohet, precize per navigimin ne aplikacione

Ne ngjyren Mystic Argjend, me dizajn unik, per nje ore qe punon rreth vetes

Man stretches his arms behind his back, showing off a 45mm Galaxy Watch3 in Mystic Black on his wrist with a Sporty Classic Watch Face.

Fale kornizes qe rrotullohet, eshte me e thjeshte per te pare dhe per t'u fokusuar ne nje ekran dhe me te madh. 

Kjo ore eshte me e vogel dhe me fine, por me nje pamje 15% me te hapur dhe me te sofistikuar, duke e bere te duket bukur dhe te pershtatet ne menyre perfekte me doren tuaj.

An underside view of the 41mm Galaxy Watch3 in Mystic Bronze and 45mm Galaxy Watch3 in Mystic black, highlighting the premium leather strap.

Me nje cilesi premium te orave, dizenjuar dhe perbere nga materiali lekure, per te krijuar nje pamje natyrale.

Nga ana e brendshme do te gjeni nje shtrese tjeter lekure e krijuar per te mbrojtur ngjyren e ores nga demtimi

     Front view of 45mm Galaxy Watch3 in Mystic Black surrounded by various watch faces, including Analog Modular, Digital Modular, Pattern Classic Watch Faces and weather, My Style, and Off center classic GUIs.

                                           

Kompletojeni pamjen e ores suaj me lirine per te zgjedhur wallpaper te ndryshem qe i pershtaten pamjes elegante te ores

Krijoni kombinimet tuaja te ekraneve me 40 pamje te ndryshme dhe shihni informacionin qe ju nevojitet ne baze te aplikacionit qe do te perdorni

Ora Galaxy Watch 3 perdor driten e kuqe LED dhe rreze infrared per te matur nivelet e oksigjenit ne gjak.

Duke qene se oksigjeni lidhet direkt me performancen fizike dhe shendetin, atehere kjo ore do ju vije te ndihme te shendetit tuaj dhe ne permiresimin e rutines suaj te perditshme

Ora Galaxy Watch 3 arrin te kuptoje goditjet apo rrezimet fale acelerometr-it, keshtu qe ne raste rrezimi apo goditjesh do te dergoje nje sinjal tek kontaktet tuaja me vendndodhjen tuaj, per te kerkuar ndihme.

Ora Galaxy Watch 3 kontrollon ciklin REM (Rapid Eye Movement), gjumin dhe kohen e plote te gjumit tuaj per t'ju ndihmuar te rrisni cilesine e gjumit tuaj.

Samsung, ne partneritet me Fondacionin Kombetar te Gjumit (National Sleep Foundation) ju ofron dhe keshilla per nje gjume me te mire, per nje edukim me te mire te gjumit dhe per t'ju ndihmuar te kuptoni dhe zhvilloni nje rutine me te mire te gjumit

Woman in plank position, following a home workout program that is cast from a Galaxy smartphone onto the TV. The 45mm Galaxy Watch3 in Mystic Black is connected to measure her heart rate.

E pajisur me 100 programe te ushtrimeve ne shtepi, ora Galaxy Watch3 ju ndihmon te levizni trupin ne kohen e duhur.

Lidheni telefonin me televizorin tuaj, beni ushtrimet qe deshironi; gjate stervitjes ora do te shfaqe rrahjet e zemres suaj ne kohe reale.

Front view of 45mm Galaxy Watch3 in Mystic Black with Running Analysis GUI. It’s next to a Galaxy smartphone showing levels of running asymmetry.

Algoritmi i avancuar analizon cdo hap tuajin per t'ju ndihmuar ne levizje dhe per te parandaluar goditjet apo demtimet.

Ju gjithashtu mund te masni dhe VO2 (nivelin maksimal te harxhuar te oksigjenit gjate nje ushtrimi fizik) dhe te mbani nje performance ditore, mujore apo dhe vjetore te gjithe aktivitetit tuaj nga celulari juaj

Kur ju vjen nje mesazh i ri, ora ju tregon dhe biseden e meparshme, ne menyre qe ju te jeni perhere ne kontakt dhe i informuar mbi bisedat.

Gjithashtu, ju mund te shihni dhe fotot pa patur nevoje per ta klikuar, keshtu qe do e keni mjaft te thjeshte, sidomos nese jeni gjate nje vrapimi

Ora Galaxy Watch 3 analizon bisedat tuaja dhe per t'ju lehtesuar ju mundeson forma te kthimit te pergjigjes, qe te mos lodheni per te kthyer, ne kategorite e ushqimit, festave apo fotove

Angled view of 45mm Galaxy Watch3 in Mystic Black and 41mm Galaxy Watch3 in Mystic Bronze. The two show the sending and receiving of Bitmoji emojis through the Message app.

Sticker-at Bitmoji jane gjithmone nje menyre ndryshe per te komunikuar.

Personalizojeni Bitmoji-in tuaj per t'u dukur si ju. nderkohe qe e perdorni per te komunikuar me miqte apo familjaret tuaj

Telefononi, kontrolloni hapat, pa u dashur te perdorni celularin tuaj.

Hiqeni peshen e celularit ne duart tuaja dhe lidhuni me boten perreth jush

* Me vleresimin 5ATM / IP68 qe tregon se ora eshte pak rezistente ndaj ujit dhe pluhurit

* Krijuar per te qene rezistent ndaj temperaturave, krijuar per te qene ne nje jete aktive

* Njihni ambientin ku ndodheni fale sensorit me barometer dhe orientohuni mjaft lehte

Front view of Galaxy Watch3 next to Galaxy Buds Live and rear view of Galaxy Note20.

Lidheni oren me pajisjet e tjera Samsung fale llogarise Samgung Cloud, keshtu qe mund te kaloni lehtesisht ne celularin apo tabletin tuaj nderkohe qe po shkoni ne pune apo po sterviteni

Specifikat e produktit:

NFC: Po

Versioni i Bluetooth: 5.0

Permasa e ekranit te ores: 30.2 mm

Procesori: 1.15GHz

Tipi i procesorit: Dual-Core

ROM: 8 GB

RAM: 1 GB

Sensoret: Accelerometer,Barometer,Gyro Sensor,Light Sensor,Optical Heart Rate Sensor

Lidhja me internetin: Bluetooth, Wi-Fi

Teknologjia e perdorur per vendndodhje: GPS,Glonass,Beidou,Galileo

Profilet e Bluetooth-it: A2DP,AVRCP,HFP,HSP

Sistemi i operimit: Tizen

ANT+: Jo

Teknologjia e ekranit: Super AMOLED

Rezolucioni i ekranit: 360 x 360

Thellesia e ngjyrave te ekranit: 16M

Pesha: 48.2 gram

Permasat:

  • Lartesia: 4.25 cm
  • Gjeresia: 4.1 cm
  • Dendesia: 1.13 cm

Kapaciteti i baterise: 247 mAh

Bateria e cmontueshme: Jo

Kohezgjatja e baterise: Mbi 43 ore

Kohezgjatja e baterise ne ruajtje dhe perdorim te reduktuar: Deri ne 120 ore

Produktet që keni parë

Reviews (0)