4 490 Lekë
5 190 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

  • Smartwatch Amazfit A1915
  • Kapaciteti i baterise 200mAh
  • Perafersisht 2.5 ore rezistente ndaj ujit me 3 ATM
  • Jetegjatesi te baterise deri ne 9 dite

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 70327

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Smartwatch Amazfit A1915

Koha e karikimit:

Perafersisht 2.5 ore rezistente ndaj ujit me 3 ATM

E krijuar per t'i bere balle te gjitha aktiviteteve tuaja, kjo ore eshte e certifikuar me 3 ATM, e barabarte me rreth 30 metra thellesi uji.

Perdorni aplikacionin Amazfit (ZEPP) per t'u lidhur me telefonin

E rehatshme per t'u mbajtur diten dhe naten.

Madje do te harroni se eshte aty ne kyçin tuaj.

GJENDJA E AKTIVITETIT dhe SPORTIT:

Ndiqni aktivitetet e perditshme dhe sportet si vrapim, ecje dhe çiklizmi.

Ekrani eshte gjithmone i ndezur dhe lehtesisht i lexueshem nen rrezet e forta te diellit

Merr njoftime per thirrjet hyrese, email, mesazhe dhe aplikacione te tjera.

Perkujtues te ulur nese keni qendruar ulur shume gjate


Video Demostruese : 
Specifikat

Marka Amazfit
Karta SIM Pa SIM
Kompatibel Me Android, Me Apple

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

E rekomandoj

Jam e kenaqur per cmimin qe ka. Pata vetem pak probleme sa te kuptoja lidhjen me aplikacionin Zepp, por u sigurova per perdorimin.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

E rekomandoj

Jam e kenaqur per cmimin qe ka. Pata vetem pak probleme sa te kuptoja lidhjen me aplikacionin Zepp, por u sigurova per perdorimin.