6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Ore Inteligjente Xiaomi Amazfit Bip U

  • Ora inteligjente Amazfit Bip U
  • Health Fitness me Matjen e SpO2,
  • Jetëgjatësia e Baterisë 9-dite,
  • Frymëmarrja, Ritmi i Zemrës, Stresi, Monitorimi i Gjumit,
  • Kontrolli i Muzikës,
  • Rezistent ndaj Ujit,
  • 60+ Modalitete Sportive,
  • Ekran HD
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55982

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ore Inteligjente Xiaomi Amazfit Bip U

* Ora inteligjente qe kujdeset per ju dhe shendetin tuaj, nje hap larg jetes se shendetshme

* Rezolucioni 320 x 302 me pixela krijon nje pamje me te mire vizuale, duke i bere telefonatat, mesazhet teper te qarta dhe me nje ekran shume te paster

* JETA E BATERIS LON SG zgjat 9-DITE: Kjo ore inteligjente optimizon thellesisht konsumin e energjise te komponenteve per te sjelle qendrueshmeri afatgjate prej 7 ditesh duke mbajtur nje dizajn elegant te ores, gje qe ju lejon te shmangni karikimet e shpeshta.

* Amazfit Bip U peshon vetem rreth 31 gram, pesha aq e lehte sa mezi do ta ndjeni kur te kryeni cdo aktivitet qe deshironi

Ekran i personalizuar me pamje elegante

Amazfit Bip U ka nje ekran katror me stil 1.43" te personalizuar, i cili ofron nje siperfaqe me te madhe ekrani sesa nje ore e thjeshte me dizajn te rrumbullaket, keshtu qe me teper programe te zmadhuara per ju

50 dizajne te ndryshme per per te patur stilin ne duart tuaja

50 dizajne wallpaper-i qe jane te gatshme per cdo humori apo veshje tuajen, keshtu qe mund te vendosni fotot tuaja te preferuara per nje ore qe eshte e personalizuar vetem per ju

Vendosni vete se cfare doni te shihni ne ekran

Selektoni dhe zgjidhni informacionin e rendesishem per ju qe ju nevojitet kur te jeni me nxitim, sic jane: koha, data, moti, rrahjet e zemres, apo cfaredo qe ju deshironi me modulin qe mund ta rregulloni sipas deshires

Monitorimi i sakte optik i ores inteligjente Amazfit Bip U ju lejon te gjurmoni me saktesi rrahjet e zemres, nivelet e oksigjenit ne gjak, nivelet e stresit, frymemarrjen, cilesine e gjumit dhe modelet e gjumit

Me sistemin e gjurmimit te ciklit menstrual ju keni mundesine te regjistroni dhe te jeni ne ndihme te vetes suaj per nje parashikim me te mire te ciklit tuaj menstrual. Nese beni regjistrimet, do arrini te njoftoheni per ditet e parashikuara.

Bli i sigurt me 0 Stres tek dyqani më i madh në Shqipëri Aladini.al

Për këtë produkt edhe për të gjithë të tjerët keni 14 ditë të drejtën e kthimit të produktit. Shiko këtu detajet ose përdor formularin për ta kthyer produktin. Formulari i kthimit këtu

Porosinë mund ta bëni me butonin porosit me 1 klikim dhe transporti është i mundur për të gjithë Shqipërinë.

Shiko detaje mbi transportin këtu

Specifikat

Marka Xiaomi
Garancia 2 Muaj

Produktet që keni parë

Reviews (0)