5 590 Lekë


Përshkrimi

  • Mates Aktiviteti Classics 1911, modeli Y6 Plus
  • Suporton sistemin IOS8.0 dhe Android 4.4.
  • Lidhet me Bluetooth 4.0
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38698

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

10 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (110)
I disponueshëm
- 700 L
1 290 Lekë
1 990 Lekë
1 ne stok
- 400 L
590 Lekë
990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 1300 L
2 190 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (87)
I disponueshëm
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mates Aktiviteti Classics 1911, modeli Y6 Plus

Pamje me cilesi te larte, ekran xhami

Paneli kontrolli vetem me prekje

Suporton sistemin IOS8.0 dhe Android 4.4.

Lidhet me Bluetooth 4.0

Kapaciteti baterise 110mAh (bateri litium)

Perdorim aktiv mban bateriu 5-7 dite, standby 15 dite

Material Zink dhe rrip silikoni

Ngjyra e zeze dhe blu

Rezistent ndaj ujit

Permasat: 23x4x1.2cm

Specifikat

Kompatibel Me Android, Me Apple

Produktet që keni parë

Reviews (0)