3 290 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni1 700 Lekë


Përshkrimi

  • Mates Xiaomi Mi Band 3
  • Compatible me smartphone Android
  • Bluetooth Version 4.4
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 35677

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

17 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 790 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (92)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (37)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (77)
I disponueshëm
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (19)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mates Aktiviteti i markes Xiaomi, model Mi Band 3.

Nje mates aktiviteti i cili ju tregon cfare keni bere gjate dites ose ju rikujton nese jeni duke bere nje jete sedentare.

Me pajmen e nje ore dhe funksionale duke treguar ore dhe daten e sakte.

Monitoron rrahjet e zemres, funksionon si pedometer, monitoron statusin e aktivitetit tuaj fizik, alarm me dridhje.

Merrni mesazhe dhe telefonata nga telefoni juaj. Ju mund ta mbyllni telefonaten nga matesi i aktivitetit nese nuk doni ti pergjigjeni dhe mund te ruani aty emrin ose numrin qe ju ka telefonuar. Mund te sherbeje edhe si nje ore me zile. 

Ky mates aktiviteti eshte rezistente ndaj ujit deri ne thellesi 50 m. Me rrip silikoni qe nuk ju shqeteson ne uje.

Lidhet lehtesisht me smartphone me ane te bluetooth Version 4.4.

Compatible me smartphone Android.

Kapaciteti i baterise eshte 110mAh dhe koha qe duhet te qendroje ne karikim eshte rreth 2 ore.

Standby time: 20 days. Ne momente perdorimi jategjatesi e baterise 3-9 dite.

Permasat: 24.9 x 1.5 x 1 cm.

Specifikat

Marka Xiaomi
Sistemi Operativ Android
Kompatibel Me Android

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Shum i mir

Shum i mir