6 990 Lekë


Përshkrimi

  • Mates Aktiviteti i markes Samsung, modeli Galaxy Fit
  • Ekrani 0.74"
  • Memoria 128KB (RAM) / 4MB (ROM)
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40634

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

17 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 290 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (14)
1 ne stok
12 790 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (92)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (37)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (77)
I disponueshëm
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (19)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mates Aktiviteti Samsung Galaxy Fit

Mates Aktiviteti me te gjitha funksionet. Shume praktike dhe fine.

Dimensionet: 40.2 x 16.0 mm, Pesha: 15g.

Display: 0.74" (18.9mm) PMOLED.

Bateria 70 mAh.

Sistemi Operimit: FreeRTOS, MCU Cortex M33F 96MHz / M0+ 16MHz.

Memoria: 128KB (RAM) / 4MB (ROM).

Sensor: Accelerometer, HR Sensor.

Rezistent ndaj ujit 5ATM, MIL STD 810G.

Kompatibel me Samsung Galaxy, Android 5.0 ose me lart se 1.5GB RAM

iPhone: iPhone 5 ose me lart, iOS 9.0 ose me lart

Ready to view in an instant

Keep close while far

Specifikat

Marka Samsung
Kompatibel Me Android, Me Apple

Produktet që keni parë