1 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

  • Ore inteligjente i8 Pro Max me dizajn katror
  • Me ekran 1.75 inch IPS Full Screen
  • Me 11 module sportive
  • Ngjyra specifikohet nga ekrani dhe jo nga rripat foto e pare dhe e dyte e tregojne si do ju vije produkti
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 81590

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
New
4 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
- 7000 L
990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (80)
I disponueshëm
- 5000 L
14 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 1300 L
SHITUR
690 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1500 L
1 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
- 2600 L
3 490 Lekë
6 090 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (90)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
3 990 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
9 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
SHITUR
3 990 Lekë
Shitur (17)
Nuk ka me gjendje
2 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Smartwatch i8 Pro Max

Ore inteligjente i8 Pro Max vjen ne modelin elegant

Me ekran 1.75 inch Full Screen IPS

Ekran ne rezolucion 320 * 385

Me bateri me kapacitet 200 mAh

Mjafton te kaloni smartwatch per poshte per te kryer lidhjen Bluetooth me smartphone tuaj

Ne kalim per siper gjeni menu per lidhje Bluetooth, njoftimet, blicin, apo stilin e menuse

Keni kalendarin, kontaktet, oren, stopwatch, calculator, voice recording, kalendarin, matjen e parametrave te oksigjenit ne gjak

Me 11 module sportive per te zgjedhur: 

- vrapimin

- skipping

- sit up

- ping pong

- basketboll

- badminton

- ngjitjet ne mal

- kalerim

- tenis

- ecje

- volejboll

Vjen me karikues magnetik ne pjesen e pasme te ores me lidhje me fishe USB

Kjo orë inteligjente i8 Pro Max me ngjyrë të zezë është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të monitorojnë stërvitjen e tyre dhe të kenë një pamje të stilizuar në dorë. Ajo ofron shumë karakteristika të tjera, përfshirë përkujdesjen e shëndetit dhe informacionin për kohën dhe datën. Përveç kësaj, ngjyra e zezë e jep atij një pamje të elegantë dhe të sofistikuar.

Produktet që keni parë

Reviews (0)