1 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

Smartwatch Watch 8 Max 

  • Ora smart me ekran te madh 1.85 inch
  • Bateri qe zgjat deri ne 7 dite perdorim intensiv dhe 45 dite standby
  • Asisent zanor qe u pergjigjet komandave pa e prekur oren smart
  • Kryeni telefonata me lidhje bluetooth pa prekur smartphone
  • Funksion NFC per te kryer pagesa pa perdorur karten
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 72728

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
1 490 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1500 L
6 990 Lekë
8 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 2500 L
5 490 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
3 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
- 1200 L
3 990 Lekë
5 190 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2600 L
3 490 Lekë
6 090 Lekë
2 ne stok
- 5000 L
14 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 1700 L
6 790 Lekë
8 490 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
48 900 Lekë
49 900 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 4900 L
9 990 Lekë
14 890 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 1300 L
5 190 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 3000 L
29 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 2910 L
34 990 Lekë
37 900 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (53)
1 ne stok
- 3000 L
2 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (26)
1 ne stok
- 8000 L
6 990 Lekë
14 990 Lekë
1 ne stok
- 2000 L
4 490 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Smartwatch Watch 8 Max

Ora smart inteligjente per te matur oksigjenin ne gjak, karikim wireless dhe lidhje bluetooth

Ridizenjuar per te ofruar nje ekran 40% me te gjere dhe 20% me te madh

Ekran me i madh per pamje te plote

Ekrani 1.85 inch HD ofron pamje te madhe, lehtesisht i navigueshem

Me pjese anesore te harkuara, per nje pamje te plote, elegante dhe lehtesisht te perdorshme

Buton ne pjesen anesore per te levizur lehtesisht

Kaloni nga nje telefonate ne tjetren, levizni lehtesisht ne menu, kaloni nga nje pamje ekrani ne tjetren

Largoni mundesine e prekjes aksidentale apo problemeve touch screen me butonin ne pjesen anesore

Bateri qe mban deri ne 7 dite -10 dite perdorim dhe 45 dite standby

Bateria ne kapacitet 200mAh, per perdorim deri ne 7 dite gjate gjithe dites pa patur nevoje ta karikoni

Me karikues wireless, pa patur nevoje per fishen me magnet

Mund te aktivizoni dhe opsionin e heqjes automatike nga karikimi ne momentin qe ora mbinxehet

Pergjigjuni telefonatave pa e prekur smartphone-in tuaj

Sapo vjen nje telefonate, do ju shfaqet ne oren tuaj smart pa patur nevoje te prekni smartphone

Pergjigjuni shpejt,kudo ku ndodheni

Masni te gjithe parametrat jetesore gjate dites

Masni presionin ne gjak, oksigjenin ne gjak, temperaturen e trupit, cilesine e gjumit

Te gjitha matjet ruhen per te qene ne kontroll te shendetit tuaj

Monitorim 24 ore i rrahjeve te zemres

Biosensori PPG monitoron 24/7 rrahjet e zemres

Njoftoheni automatikisht ne rastet kur keni rrahje zemre te larta

Monitoroni cilesine e gjumit tuaj

Monitoroni kohen qe flini, cilesine e gjumit

Kuptoni kur jeni ne gjume te thelle, te lehte

Mjafton te hapni aplikacionin per te pare te dhenat e regjistruara

Regjistroni te dhena per 5 lloje ushtrimesh

Kryeni aktivitetin e preferuar sportiv: ciklizem, vrap, ecje, climbing, apo dhe aktivitet ne shtepi

Ruani te dhenat per aktivitetet si ne ambientet e jashtme, dhe te brendshme

Kryeni komanda me ze pa prekur as oren Smart

Algoritmi AI merr komanda lehtesisht sapo te shtypni dy here mbi ekran

Kryeni telefonata, kaloni ne menu pa patur nevoje te prekni oren smartVideo Demostruese :


Specifikat

Kompatibel Me Android, Me Apple

Produktet që keni parë

Reviews (0)