3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Smartwatch Xiaomi Imilab W01

  • Ora inteligjente Xiaomi ne modelin W01
  • Me ekran katror 1.69 inch
  • Ne 70 module sportive per matje te parametrave jetesore
  • Me bateri te integruar 220 mAh
  • Rezistente ndaj ujit ne 3ATM
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 68541

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 490 L
SHITUR
3 000 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 3500 L
13 990 Lekë
17 490 Lekë
1 ne stok
- 3000 L
5 990 Lekë
8 990 Lekë
2 ne stok
- 2000 L
19 990 Lekë
21 990 Lekë
1 ne stok
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 800 L
2 490 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (85)
1 ne stok
- 1500 L
3 990 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (371)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 1410 L
1 490 Lekë
2 900 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
SHITUR
2 290 Lekë
Shitur (347)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
2 290 Lekë
Shitur (119)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (157)
Nuk ka me gjendje
1 290 Lekë
Shitur (434)
3 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (49)
2 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (103)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (22)
3 ne stok
- 5000 L
4 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (80)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok

Përshkrimi

Smartwatch Xiaomi Imilab W01

Ora inteligjente e markes Xiaomi Imilab ne modelin W01

Ora fitnes unike qe suporton 70 modele te ndryshme sportesh ne ekranin 1.69 inch full touch

Ekrani katror ofron me teper hapesire, ndryshe nga ekranet ne forme te rrumbullaket me te njejten gjatesi

Me sistemin e monitorimit preciz te rrahjeve te zemres, ju mund te masni dhe hapat ne kohe reale, distancen e pershkruar, kalorite e djegura, cilesine e gjumit

Me bateri Li-jon me kapacitet 220 mAh qe ofron mjaftueshem kapacitet per rreth 15 dite

Krijuar per te qene rezistent ndaj ujit ne shtypje atmosferike 3 ATM, duke qene lehtesisht e perdorshme dhe ne perditshmeri

Karakteristika te tjera te produktit:

Sistemi operativ Android 4.4 apo IOS 9.0 dhe nivele me lart
Monitorim i oksigjenit Monitorim SpO2
Rezolucioni 240 x 280
Pesha 38 gr
Permasat e produktit 35 x 44.6 x 10.3 mm

Video Demonstruese:

Specifikat

Garancia 3 muaj

Produktet që keni parë

Reviews (0)