9 990 Lekë


Përshkrimi

Tablet i markes Alkatel, me madhesi ekrani 7 inch (~18cm) dhe me rezolucion ekrani 1024x600. Shume i holle dhe i lehte. Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira. Me sistem android. Me memorje te brendshme 32GB, por qe mund te suportoje karte memorje deri ne 16GB, ku mund te ruani foto, video, materiale te ndryshme. Kamera kryesore 2.0 Mpxl (9003X); 5.0 Mpxl (9003A)...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 21520

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tablet i markes Alkatel, me madhesi ekrani 7 inch (~18cm) dhe me rezolucion ekrani 1024x600. Shume i holle dhe i lehte. Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira.

Me sistem android.

Me memorje te brendshme 32GB, por qe mund te suportoje karte memorje deri ne 16GB, ku mund te ruani foto, video, materiale te ndryshme.

Kamera kryesore 2.0 Mpxl (9003X); 5.0 Mpxl (9003A)

Kamera dytesore 0.3 Mpxl(9003X); 2.0 Mpxl (9003A)

Opsion lidhje me rrjetin 3G, duke perdorur karte sim ose me wireless,per te naviguar ne internet ose per te luajtur lojera online.

Opsion lidhje me Bluetooth,per ta lidhur me pajisje te tjera bluetooth si bokse, kufje etj.

Specifikat

Marka Alcatel
Garancia 2 vjet
Rezolucioni Rezolucioni 1024x600
Kapaciteti 3 G
Monitori permasa 7''

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
890 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
190 Lekë
490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (8)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (18)
I disponueshëm
6 690 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.