61 990 Lekë
64 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

Apple IPAD Air (2019) 10.5" 3GB/64GB 8MP

Me madhesi ekrani 10,5 inch dhe me rezolucion ekrani 1668 x 2224

Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40375

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

18 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
97 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
10 990 Lekë
11 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 6000 L
61 990 Lekë
67 990 Lekë
I disponueshëm
- 10000 L
34 990 Lekë
44 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
26 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4000 L
34 990 Lekë
38 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 13000 L
26 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 7000 L
20 990 Lekë
27 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Apple IPAD Air (2019) 10.5" 3GB/64GB 8MP

Me madhesi ekrani 10,5 inch dhe me rezolucion ekrani 1668 x 2224

Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira

Lidhje Wi-Fi + SIM 4G

Suporton micro SD deri ne 64GB. 3GB RAM ku mund te ruani foto, video etj.

Ngjyre gold

Kamera kryesore 8 Mpxl

Opsion lidhje me wifi, per te naviguar ne internet ose per te luajtur lojera online

Opsion lidhje me Bluetooth, per ta lidhur me pajisje te tjera bluetooth si bokse, kufje etj.

Bateria Li-Po 8134 mAh.

Specifikat

Marka Apple
Garancia 1 vit
Permasa e Ekranit (inch) 10" (inch)
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 64 GB
RAM 4 GB

Reviews (0)