184 990 Lekë
199 990 Lekë
Kurseni 15 000 Lekë


Përshkrimi

iPad Pro 12.9 (4th) Cell 256GB Space Grey mxf52hc

Gjenerata e katert 

Memoria 256 GB

Madhesia e ekranit 12.9 inch

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 58206

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1500 L
11 990 Lekë
13 490 Lekë
4 ne stok
- 1500 L
12 990 Lekë
14 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
SHITUR
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (24)
Nuk ka me gjendje
7 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
12 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Emri i modelit IPad Pro
Marka Apple
Brezi i 4 -të
Madhësia e ekranit 12.9 inç
Sistemi operativ IPadOS

Rreth këtij artikulli
Ekran 12.9-inç Liquid Retina me skaj me skaj me ngjyra të gjera ProMotion, True Tone dhe P3
Çip Bionic A12Z me Neural Engine
Kamera e gjerë 12 MP, kamera Ultra e gjerë 10 MP dhe Skaneri LiDAR
Kamera e përparme 7MP TrueDepth
Face ID për vërtetim të sigurt dhe Apple Pay
Katër audio audio dhe pesë mikrofona me cilësi studio
802.11ax Wi-Fi 6 dhe të dhëna celulare të klasës Gigabit LTE
Jetëgjatësi deri në 10 orë
Lidhës USB-C për karikim dhe pajisje shtesë
Mbështetje për Magic Keyboard, Smart Keyboard Folio dhe Apple Pencil

Reviews (0)