11 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

Tablet i markes Huawei modeli Mediapad T3 3G Me madhesi ekrani 7" IPS LCD Shume i holle dhe i lehte. Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira. Me sistem android versioni 6.0 Me memorje te brendshme 8GB dhe RAM 1GB      ME KARTE SIM Kamera kryesore 2MP dhe dytesore 2MP Opsion lidhje me Bluetooth,per ta lidhur me pajisje te tjera bluetooth si bokse, kufje etj.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24380

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tablet i markes Huawei modeli Mediapad T3 3G

Me madhesi ekrani 7" IPS LCD

Shume i holle dhe i lehte. Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira.

Me sistem android versioni 6.0

Me memorje te brendshme 8GB dhe RAM 1GB      ME KARTE SIM

Kamera kryesore 2MP dhe dytesore 2MP

Opsion lidhje me Bluetooth,per ta lidhur me pajisje te tjera bluetooth si bokse, kufje etj.

Specifikat

Marka Huawei
Garancia 2 vjet
Sistemi Operativ Android 6.0
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 8 GB
RAM 1 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Madhesia e Ekranit 7"
Networking 2G/3G
Teknologjia e Ekranit 103.7 x 187.6 x 8.6CM

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
19 990 Lekë
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
23 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
26 990 Lekë
I disponueshëm
109 990 Lekë
1 ne stok
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (2)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.