20 990 Lekë


Përshkrimi

Tablet i markes Huawei modeli Mediapad T3 Me madhesi ekrani 8" IPS LCD Shume i holle dhe i lehte. Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira. Me sistem android versioni 7.0 Me memorje te brendshme 16GB dhe RAM 2GB Kamera kryesore 5MP dhe dytesore 2MP Tableti eshte me karte SIM Opsion lidhje me Bluetooth,per ta lidhur me pajisje te tjera bluetooth si bokse, kufje etj.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24376

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tablet i markes Huawei modeli Mediapad T3

Me madhesi ekrani 8" IPS LCD

Shume i holle dhe i lehte. Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira.

Me sistem android versioni 7.0

Me memorje te brendshme 16GB dhe RAM 2GB

Kamera kryesore 5MP dhe dytesore 2MP

Tableti eshte me karte SIM

Opsion lidhje me Bluetooth,per ta lidhur me pajisje te tjera bluetooth si bokse, kufje etj.

Specifikat

Marka Huawei
Garancia 2 vjet
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM 2 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.4GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 5 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Madhesia e Ekranit 8"
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
7 490 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (31)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
10 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
23 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 990 Lekë
I disponueshëm
11 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
11 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (5)
4 ne stok
109 990 Lekë
1 ne stok
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (5)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.