12 990 Lekë
14 490 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

Tablet Lenovo M7 Tab 2/32

  • Tablet ekonomik. i kendshem ne dizajn dhe qe mund ta merrni kudo
  • Krijuar nga material metal, i holle, me konture te ngushta per te krijuar stilin e deshiruar
  • Certifikuar sipas certifikates TUV, per mbrojtje nga rrezet blu te demshme
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 60999

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1500 L
11 990 Lekë
13 490 Lekë
4 ne stok
- 1000 L
SHITUR
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (24)
Nuk ka me gjendje
- 15000 L
184 990 Lekë
199 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
12 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tablet Lenovo M7 Tab 2/32

* Nese po kerkoni per nje tablet qe eshte ekonomik, i kendshem ne dizajn dhe qe mund ta merrni kudo, ky eshte tableti i duhur

* Mjaft praktik, vetem 17.8 cm ne diameter, me nje ekran ndricues dhe konture te ngushta anesore, ky tablet do ju ofroje nje eksperience sublime

* Krijuar nga materiali metal, i holle, me mjaft stil dhe ekonomik se shumica e tableteve me ket dizajn, ju do perfitoni komodtetin dhe stilin e deshiruar

lenovo-tablet-lenovo-tab-m7-feature-1.jpg

* Tableti Lenovo M7 duket mjaft bukur dhe ka mjaft funksione argetuese

* Me versionin e 16-te Android Pie OS, ky tablet do ju jape akses ne te gjitha aplikacionet qe deshironi dhe qe mund t'i shkarkoni lehtesisht ne Google Play store

* Certifikuar sipas TÜV®, ju do te jeni te sigurt edhe nese qendroni gjithe diten mbi ekranin e tabletit, pasi ky tablet  eshte testuar per te mos lejuar depertimin e rrezeve blu

* Perbere nga materiali xham ne pjesen e ekranit, alumin ne pjesen e prapme dhe ne kornize

Karakteristikat teknike:

Permasat: 17.63 x 10.29 x 0.83 cm

Pesha: 236 gram

Rezolucioni: 600 x 1024 pixels, 16:9 ratio

Memorie: 2 GB RAM, 32GB

Sistemi i operimit: Android 9.0 Pie (Go edition)

Karte SIM: microSDXC (me porte te dedikuar)

Kamera e perparme dhe ajo kryesore: 2 MP me video 720 p

Radio: FM radio

Sensor: Acelermeter

USB: mikroUSB 2.0

Tipi i baterise: Li-Po, 3590 mAh (nuk mund te hiqet)

Produktet që keni parë

Reviews (0)