23 990 Lekë


Përshkrimi

Tablet i markes Samsung, modeli E Sm-T560 Me madhesi ekrani 9.6 inch dhe me rezolucion ekrani 800 x 1280 Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira Me sistem android Me memorje te brendshme 8GB dhe suporton kart microSD, microSDHC, microSDXC ku mund te ruani foto, video etj Kamera kryesore 5.0 Mpxl Kamera dytesore  2.0 Mpxl Opsion lidhje me rrjetin 3G, duke perdorur...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24315

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tablet i markes Samsung, modeli E Sm-T560

Me madhesi ekrani 9.6 inch dhe me rezolucion ekrani 800 x 1280

Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira

Me sistem android

Me memorje te brendshme 8GB dhe suporton kart microSD, microSDHC, microSDXC ku mund te ruani foto, video etj

Kamera kryesore 5.0 Mpxl Kamera dytesore  2.0 Mpxl

Opsion lidhje me rrjetin 3G, duke perdorur karte sim (micro) ose me wireless, per te naviguar ne internet ose per te luajtur lojera online

Opsion lidhje me Bluetooth, per ta lidhur me pajisje te tjera bluetooth si bokse, kufje etj

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Permasa e Ekranit (inch) 9.6''
Sistemi Operativ Android 4.4 KitKat
Kapaciteti 8 GB
RAM 1.5 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 5 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Networking WiFi
Teknologjia e Ekranit TFT

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
7 490 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (31)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
10 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
26 990 Lekë
I disponueshëm
11 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
11 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (5)
4 ne stok
109 990 Lekë
1 ne stok
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (5)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.