34 990 Lekë


Përshkrimi

Tablet i markes Samsung, modeli A Sm-T580 Me madhesi ekrani 10,1 inch dhe me rezolucion ekrani 1920x1200 Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira Me sistem Android™ 6.0 Marshmallow Suporton micro SD deri ne 256GB. 2GB RAM ku mund te ruani foto, video etj Kamera kryesore 8.0 Mpxl Kamera dytesore  2.0 Mpxl Opsion lidhje me wifi, per te naviguar ne internet ose per te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24319

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tablet i markes Samsung, modeli A Sm-T580

Me madhesi ekrani 10,1 inch dhe me rezolucion ekrani 1920x1200

Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira

Me sistem Android™ 6.0 Marshmallow

Suporton micro SD deri ne 256GB. 2GB RAM ku mund te ruani foto, video etj

Kamera kryesore 8.0 Mpxl Kamera dytesore  2.0 Mpxl

Opsion lidhje me wifi, per te naviguar ne internet ose per te luajtur lojera online

Opsion lidhje me Bluetooth, per ta lidhur me pajisje te tjera bluetooth si bokse, kufje etj

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Permasa e Ekranit (inch) 10.1"
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Networking WiFi

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
19 990 Lekë
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
23 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
26 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
109 990 Lekë
1 ne stok
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (2)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.