9 990 Lekë


Përshkrimi

Tablet i vogel mini i markes Cobalt me dy karta sim Kapaciteti i memories 8GB

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27610

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tablet i vogel mini i markes Cobalt me dy karta sim

Ekran me madhesi 7" teknologjia IPS

Rezolucion HD 1024x600 pixel.

Tableti ka kamera kryesore 0,3MP ndersa balloren 2MP

Kapaciteti i memories flash sd card 8GB dhe RAM 1GB. Procesori quad core 1,2Ghz

Operon me sistemin Android 7,1. Ka wireless (802,11b/g/n dhe bluetooth dhe 3G modem(HSDPA/HSPA)

Vend per fishe  audio 3,5mm audio jack

Me nje porte micro USB. Ne paketim do te gjeni fishen e karikimit dhe manualin e perdorimit.

Specifikat

Marka Cobalt
Garancia 1 vit
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 1 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit 1.2 GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Madhesia e Ekranit 7"
Networking Wifi/3G
Teknologjia e Ekranit IPS

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
19 990 Lekë
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
23 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
26 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
109 990 Lekë
1 ne stok
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (2)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.