2 990 Lekë


Përshkrimi

Celular i markes Leagoo me 2 Karta SIM
I vogel dhe praktik, me bateri qe zgjat deri ne 30 dite Standby
Rrjeti 2G dhe me opsionet Radio, Bluetooth.
Kamera 1.3MP dhe me drite flesh...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21521

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (208)
1 ne stok
- 500 L
SHITUR
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (39)
Nuk ka me gjendje
4 490 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok

Përshkrimi

Celular i markes Leagoo me 2 Karta SIM
I vogel dhe praktik, me bateri qe zgjat deri ne 30 dite Standby
Rrjeti 2G dhe me opsionet Radio, Bluetooth.
Kamera 1.3MP dhe me drite flesh ne pjesen e siperme.

Specifikat

Marka Leagoo
Garancia 1 muaj
Permasa e Ekranit (inch) 1.77" QQVGA Display
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32MB
RAM 32MB
Kamera Kryesore 1.3MP
Kapaciteti (mAh) 800mAh

Produktet që keni parë

Reviews (0)