2 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 400 Lekë


Përshkrimi

Celular shume praktik dhe rezistent i markes Nokia modeli 105 (Viti i prodhimit 2017) Me Nokia 105 mund te kryeni funksionet baze qe ju nevojiten nga nje telefon Bateri e levizshme qe zgjat deri ne 15 ore kohe bisede dhe mbi 1 muaj standby. Telefoni eshte me dy karta SIM. I vogel praktik, mbahet lehtesisht ne dore Madhesia e ekranit 1.8" QVGA per nje kualitet te larte figure Nokia 105 ju...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26864

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Celular shume praktik dhe rezistent i markes Nokia modeli 105 (Viti i prodhimit 2017)

Me Nokia 105 mund te kryeni funksionet baze qe ju nevojiten nga nje telefon

Bateri e levizshme qe zgjat deri ne 15 ore kohe bisede dhe mbi 1 muaj standby.

Telefoni eshte me dy karta SIM. I vogel praktik, mbahet lehtesisht ne dore

Madhesia e ekranit 1.8" QVGA per nje kualitet te larte figure

Nokia 105 ju jep ndjesinë e një telefoni të qëndrueshëm dhe cilësore

Kufje standarde dhe porta e ngarkimit MicroUSB

4 MB memorje RAM. Permasat e telefonit 112.0 x 49.5 x 14.4mm

Gjithashtu mund te perdoret me internet GSM 900/1800 (EU)/ 850/1900 (US) dhe suporton rrjetin 2G

Opsione te tjera: Drite flesh per naten, ore dixhitale, makine llogaritese, kalendar, lojra, Fm radio

Specifikat

Marka Nokia
Garancia 1 vit
Rezolucioni 120x160
Karta SIM 2 karta SIM, WiFi
RAM 4MB
Madhesia e Ekranit 1.8''
Networking 2G
Teknologjia e Ekranit TFT
Memoria e Telefonit 4MB

2 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 290 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (19)
1 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (31)
2 ne stok

Te tjere kane blere dhe keto:

New
39 990 Lekë
I disponueshëm
New
10 990 Lekë
I disponueshëm
New
7 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
92 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
21 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
13 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 490 Lekë
11 490 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
44 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
25 990 Lekë
33 990 Lekë
Kurseni 8000 L
I disponueshëm
39 990 Lekë
44 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
111 990 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
7 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (8)
I disponueshëm
58 990 Lekë
61 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
82 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (15)
I disponueshëm
26 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
17 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (5)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.