2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Wireless Charger Sbox Wc-019 10W Black

  • Nje karikues pa fishe i cili mund te meret me vete kudo 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 39027

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 62490 L
54 500 Lekë
116 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok

Përshkrimi

Wireless Charger Sbox Wc-019 10W Black

Nje karikues pa fishe i cili mund te meret me vete kudo 

Menyra me e thjeshte dhe praktike per te karikuar telefonin tuaj

Mjafton ta vendosni telefonin mbi pjesen treguese dhe menjehere do te ndizet treguesi LED qe tregon fillim e karikimit

Input 5V / 1.2A i 9V / 1.5A  fuqia 10 W

Output 5V / 1A i 9V / 1.2A

Pershtatet per te gjithe smartphone qe kane sistemi Qi te inkorporuar 

Mbrojtje nga mbinxehja ose mbitensioni 

Karikimi nuk pengohet nga mjete plastike me trashesi deri ne 5 mm

Karikon deri ne largesi 4-8 mm 

Frekuenca 110 kHz - 220 kHz

Efikasiteti i transferimit eshte deri ne 70 % 

Produktet që keni parë

Reviews (0)