1 990 Lekë


Përshkrimi

Pllake guri e stampuar

Nje dedikim i vecante ne pllaken e gurit

Ju zgjidhni foton ose shprehjen qe deshironi dhe na e dergoni per te realizuar pllaken e personalizuar

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43525

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 700 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 800 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (189)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 30%
1 743 Lekë
2 490 Lekë
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 30%
1 043 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 30%
1 120 Lekë
1 600 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 290 L
2 000 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 800 Lekë
I disponueshëm
1 800 Lekë
I disponueshëm
1 800 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Pllake guri e stampuar

Nje dedikim i vecante ne pllaken e gurit

Ju zgjidhni foton ose shprehjen qe deshironi dhe na e dergoni per te realizuar pllaken e personalizuar

Permasat 30 x 20 cm

*Ky eshte nje produkt I personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar

*Produktet  jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone

Produktet që keni parë

Reviews (0)