2 990 Lekë


Përshkrimi

Trendafil i Balsamosur 

Dashuria per nenen, gruan ,vajzen nuk duhet te vyshket kurre 

Dedikimi juaj mer nje tjeter dimension ,mbetet i gjalle per shume kohe 

Trendafil i...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32353

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 500 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 500 L
3 500 Lekë
4 000 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
4 000 Lekë
5 000 Lekë
1 ne stok
- 1000 L
2 500 Lekë
3 500 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
2 000 Lekë
2 500 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
700 Lekë
1 000 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
3 000 Lekë
3 500 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
4 000 Lekë
5 500 Lekë
1 ne stok
- 500 L
3 500 Lekë
4 000 Lekë
I disponueshëm
2 500 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm
1 800 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Trendafil i Balsamosur 

Dashuria per nenen, gruan ,vajzen nuk duhet te vyshket kurre 

Dedikimi juaj mer nje tjeter dimension ,mbetet i gjalle per shume kohe 

Trendafil i ballsamosur me kuti qelqi 

Mund te beni dedikimin qe ju deshironi mbi pjesen prej druri qe mban trendafilin 

Permasat: 14 cm bazamenti, 22 cm lartesia.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Dhurate ideale dhe shume mire e realizuar

Produkti ishte realizuar shume mire dhe me erdhi brenda afatit

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Dhurate ideale dhe shume mire e realizuar

Produkti ishte realizuar shume mire dhe me erdhi brenda afatit