1 990 Lekë


Përshkrimi

Data per te mos u harruar.

Varese celesash e gdhendur me kalendarin e muajit qe deshironi

me daten tuaj te shtrenjte te rrethuar.

Nga pas pllakes prej druri vendoset nje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 27937

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
I disponueshëm
- 85 L
1 905 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
4 000 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
10 000 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 700 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
- 290 L
2 000 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 10%
1 170 Lekë
1 300 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 000 Lekë
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

Data per te mos u harruar.

Varese celesash e gdhendur me kalendarin e muajit qe deshironi

me daten tuaj te shtrenjte te rrethuar.

Nga pas pllakes prej druri vendoset nje dedikim sipas deshires.

Mund te vendosni gjithashtu iniciale ne zemren e vogel.

Shkrimet dhe detajet realizohen me gdhendje.

Material dru arre organik.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

Produktet që keni parë

Reviews (0)